Hľadať produkt:

article

Výber oblečenia

Vyberte si priedušný materiál

V oblečení vyrobenom zo 100% syntetického materiálu vám bude príliš teplo. Budete potrebovať niečo, čo sa nekrčí, čo poskytuje ochranu pred UV žiarením a zároveň je aj priedušné. Pozrite si produkty Fjällräven vyrobené z materiálu s označením Micro Travel (MT) alebo Comfort Travel (CT) a nebudete mať problémy.

Vyberte si produkt, ktorý je ľahký

Určite si so sebou nechcete niesť veľké a nemotorné oblečenie, príp. ťažké tašky. Miesto je pri cestovaní vždy obmedzené a určite nechcete so sebou nosiť nič ťažké. Preto si vyberajte ľahké výrobky. Práve preto sú materiály MT (Micro Travel) alebo CT (Comfort Travel) od značky Fjällräven najvhodnejšie.

Ochrana pred UV žiarením

Počas safari je slnko veľmi silné. Preto si vyberajte oblečenie, ktoré vám poskytne potrebnú ochranu pred UV žiarením.

Odolnosť voči zápachu a nekrčivosť

Môže sa stať, že párkrát nájdete energiu na pranie vášho oblečenia, ale menej ráz budete mať čas a energiu na žehlenie. Preto si zabaľte oblečenie, ktoré je antibakteriálne a nekrčivé. Bambusové košele Fjällräven sú antibakteriálne, čo znamená, že sú odolné voči zápachu. Sú tiež veľmi priedušné a takmer sa nekrčia. A to sú vlastnosti, ktoré počas safari skutočne oceníte.

Odzipsovanie

Premena bundy na vestu a nohavíc na krátke nohavice je jednoduchá, ak možno bundu alebo nohavice odzipsovať. Stačí len odzipsovať rukávy bundy a máte vestu. Odzipsujte nohavice a máte šortky. Keď sa večer schladí a objavia sa komáre, prizipsujete ich naspäť.

Funkčné vrecká

Množstvo značiek umiestňuje vrecká na oblečenie tak, aby vyzeralo lepšie. Netvrdíme, že je na tom niečo zlé; nie je to však ani úplne správne a nie je to to, čo robíme my. Každé vrecko, ktoré pridáme na oblečenie, má svoj účel. Našou hlavnou snahou je funkčnosť. Preto na našom oblečení nájdete vrecká, ktoré sú ideálne pre sprievodcov, fotografické vybavenie, občerstvenie a čokoľvek iné, čo vám napadne.