Hľadať produkt:

article

Užitočné informácie o zmene farieb

Keď ošetríte kožené topánky, väčšinou trochu stmavnú. To isté sa stane, keď navoskujete materiál G-1000. Navoskovaný odev má trochu tmavší odtieň ako nenavoskovaný odev. Rozdiel je v prípade niektorých farieb, napríklad na žltej, viditeľnejší, kým na iných farbách ho takmer nespozorujete.

Všetky textílie majú na povrchu niekoľko vlákien, ktoré sa oddelili od materiálu.  Veľmi dobre je to vidno napríklad na dobre obnosených džínsoch. Čím dlhšie odev nosíte, tým je počet „vyčnievajúcich“ vlákien väčší. Keď materiál G-1000 navoskujete, vosk spojí tieto vlákna a materiál vyzerá tmavšie. Keďže vosk drží materiál G-1000 pohromade, materiál sa stáva silnejším a vydrží dlhšie.

Pruhovaný efekt

Niekedy je ťažké naniesť vosk rovnomerne pomocou jedného kusa vosku. Preto môže odev po roztopení vosku do materiálu vyzerať pruhovane.  No nemusíte sa toho báť. Ak chcete, aby pruhy zmizli, stačí, keď na odev nanesiete novú vrstvu vosku a roztopíte ho. 

Aby ste obdržali svoju zásielku pred Vianocami, objednajte v rámci: 2015-12-17T15:00 Predĺžené obdobie vrátenia vianočných objednávok do 15. januára 2016 pre objednávky uskutočnené od 20. novembra do 31. decembra 2015