Hľadať produkt:

Dobrovoľníci pre Fjällräven

Máte všetko potrebné na to, aby ste sa stali dobrovoľníkom pre Fjällräven?

Od roku 1990 pracovala spoločnosť Fjällräven na zvyšovaní švédskej populácie arktických líšok a Vy máte teraz možnosť podieľať sa na tomto významnom projekte.

V júli bude mať päť ľudí so skúsenosťami v pešej turistike možnosť sprevádzať výskumníka Andersa Angerbjörna a jeho tím v švédskych horách ako dobrovoľníci.

Spolu s ďalším skúseným dobrovoľníkom strávite desať dní v horách, kde budete okrem iného vykonávať súpis zvierat, ktorými sa arktická líška živí a pozorovať jej brlohy.

Táto úloha Vám poskytne jedinečné zážitky v horskom prostredí a možnosť dostať sa blízko k polárnym líškam a pochopiť problémy, ktorým čelia. 

Súťaž je už uzavretá

Súťaž pre miesta dobrovoľníkov firmy Fjällräven toto leto je už uzavretá. Prijali sme skoro 600 žiadostí, čo je úžasné! Skupina porotcov zahŕňajúc Profesora Andersa Angerbjöna, doktoranda Rasmusa Erlandssona a zástupcov firmy Fjällräven vybrali piatich výhercov, ktorý sú prezentovaný tu.

Aby ste obdržali svoju zásielku pred Vianocami, objednajte v rámci: 2015-12-17T15:00 Predĺžené obdobie vrátenia vianočných objednávok do 15. januára 2016 pre objednávky uskutočnené od 20. novembra do 31. decembra 2015