Hľadať produkt:

Vrátenie tovaru


Predĺžené obdobie vrátenia vianočných objednávok do 31. januára 2018 pre objednávky uskutočnené od 23. novembra do 31. decembra 2017*

Bez ohľadu na právo odstúpenia a záručného práva poskytujeme našim zákazníkom dodatočné a dobrovoľné právo vrátiť tovary z vianočnej sezóny: Objednávky uskutočnené v rámci obdobia od 23. novembra do 31. decembra 2017 sa môžu kedykoľvek vrátiť pred uplynutím polnoci dňa 31. januára 2018. Na vykonanie špeciálneho vianočného práva na vrátenie musíte jednoducho zaslať naspäť zakúpenú položku(-y).

Postupujte podľa nižšie popísanej metódy.Do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru ponúkame možnosť vrátenia peňazí za všetky položky vrátené v pôvodnom obale s neporušenými odevnými štítkami. Vrátiť je možné len položky zakúpené v jednej z našich webových predajní Fjällräven. 

Ak chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy, môžete použiť náš on-line formulár na odstúpenie od zmluvy alebo vrátiť zakúpené položky podľa nižšie uvedených pokynov.
 


 

Pri vracaní tovaru vám odporúčame postupovať nasledovne:

1. Použite návratku, ktorú ste dostali spolu s balíkom od spoločnosti Fjällräven, ktorej príslušné polia bude potrebné vyplniť v prípade záujmu o vrátenie tovaru. Číslami 1 až 8 konkretizujte príčinu vrátenia tovaru.

2. Ak máte záujem o zaslanie predplateného dodacieho štítku, obráťte sa na oddelenie služieb zákazníkom na e-mailovej adrese (customerservice@fjallraven.se) alebo telefonicky
0046 (0) 8 54518688

Ak sa rozhodnete kontaktovať oddelenie služieb zákazníkom, bude potrebné uviesť nasledujúce údaje: meno, číslo objednávky, adresu a telefónne číslo.

Poznámka: Za preplatený dodací štítok sa bude účtovať paušálny poplatok vo výške 9,90 EUR.

3. Po konzultácii s oddelením služieb zákazníkom vám e-mailom zašleme predplatený dodací štítok.

4. Príslušné položky spolu s návratkou starostlivo zabaľte do škatule. Môžete použiť škatuľu, v ktorej vám bol tovar doručený, prípadne celkom inú škatuľu.

5. Dodací štítok, ktorý ste dostali od oddelenia služieb zákazníkom, nalepte na vonkajšiu stranu škatule.

6. Balík nechajte prevziať kuriérom, prípadne ho odneste na poštu či do dodacieho strediska.Proces vracania peňazí

Vrátenie peňazí sa uskutoční rovnakou formou platby, akú ste si zvolili pri pôvodnom nákupe. Príklad: Ak ste platili kreditnou kartou, príslušná suma vám bude pripísaná späť na účet danej kreditnej karty. Peniaze vám vrátime do max. 14 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru.

Záruka

Na naše produkty ponúkame záruku 2 roky, ktorá začína plynúť dňom prijatia tovaru. V prípade schválenej reklamácie vám preplatíme náklady na poštovné na vrátenie.

Ak chcete uplatniť záručné právo a poslanie predplatenej nálepky na prepravu, skontaktujte sa s naším oddelením služieb zákazníkom e-mailom (customerservice@fjallraven.se) alebo telefonicky (0046 (0) 8 200342).


 

Poznámka pre predĺžené obdobie vianočného vrátenia 

* Aby ste dodržali termín, tak stačí, aby ste vrátili zakúpený tovar(-y) pred polnocou 31. januára 2018. Za akýkoľvek takýto tovar(-y) vrátime peniaze v rámci max. 14 dní, a to za predpokladu, že ste vrátili produkt(-y) v originálnom balení a že produkt(-y) budú nepoužité a nepoškodené. Vrátime vám vami už zaplatenú kúpnu cenu, ale bez vami uhradeného poplatku za dodanie pri vašej pôvodnej kúpe a nákladov na vrátenie tovaru(-ov). Dodatočná, predĺžená a dobrovoľná politika vrátenia počas vianočného obdobia nemá vplyv na vaše práva vyplývajúce zo zákona. Nemá vplyv hlavne na právo vrátenia tovaru a vaše zákonné záručné práva.

Aby ste obdržali svoju zásielku pred Vianocami, objednajte v rámci: 2015-12-17T15:00 Predĺžené obdobie vrátenia vianočných objednávok do 15. januára 2016 pre objednávky uskutočnené od 20. novembra do 31. decembra 2015