Hľadať produkt:

Skontaktujte sa s nami


Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa internetového obchodu a odpovede sa vám nepodarilo nájsť v časti Často kladené otázky, s oddelením služieb zákazníkom Fjällräven sa môžete skontaktovať telefonicky alebo e-mailom, prípadne stačí vyplniť online formulár a kliknúť na Odoslať. Jeden z našich dobre platených zamestnancov odpovie na vašu otázku tak rýchlo, ako to bude možné.

Pomôžte nám pomôcť vám, poskytnite nám čo najpodrobnejšie informácie. Nezabudnite na všetky potrebné detaily: názov štýlu a číslo výrobku, číslo objednávky, dátum atď.

Upozornenie

• Naše oddelenie služieb zákazníkom odpovie na vaše otázky týkajúce sa internetového obchodu buď v angličtine, alebo vo švédčine.

• Ak je vaša žiadosť o informáciu alebo požiadavka časovo obmedzená, neposielajte nám e-mail, ale sa s nami skontaktujte telefonicky.

• Ak máte otázku, ktorá sa netýka internetového obchodu Fjällräven, ale aj napriek tomu sa chcete skontaktovať s oddelením služieb zákazníkom, pošlite e-mail na adresu info@fjallraven.se.

Contact Form

* Required Fields

Telefón

Môžete nám zavolať na nasledujúce telefónne číslo:  0046 (0) 8 54518688
(Poplatky za hovor sa účtujú ako medzinárodný hovor do Švédska, presné informácie o tarife vám poskytne váš operátor).

Oddelenie služieb zákazníkom Fjällräven je k dispozícii od pondelka do piatka od 9:00 do 17:00 hod. (stredoeurópskeho času).

E-mail

customerservice@fjallraven.se

Medzinárodné otázky

USA – Navštívte stránku www.fjallraven.us alebo sa skontaktujte s naším oddelením služieb zákazníkom pre USA telefonicky na čísle 1-855 996 3746 (platia tarify medzinárodných hovorov).

Kanada – zákazníci z Kanady sa môžu skontaktovať s pobočkou Fjällräven v USA, e-mailom alebo telefonicky.

Zásady pre nevyžiadané nápady

Sme radi vždy, keď sa s nami skontaktujete. Vážime si vaše názory týkajúce sa našich produktov a služieb. Naše zásady nám však nedovoľujú prijímať akékoľvek nápady týkajúce sa produktov okrem tých, ktoré sme si vyžiadali.

Cieľom týchto zásad je predchádzať akýmkoľvek nedorozumeniam, ktoré by mohli vzniknúť v prípade, že projekty, ktoré Fjällräven medzinárodne rozvinie, by sa mohli podobať nápadu niekoho iného. Preto nám, prosím, neposielajte žiadne nápady na produkty ani predlohy, ktoré sme si nevyžiadali.

Ak nám z nejakého dôvodu pošlete nevyžiadané nápady alebo predlohy, nebudú podliehať dôvernosti na našej strane a nebudeme zodpovední za ich použitie ani zverejnenie.