Hľadať produkt:

article

Rozdielne typy košieľ

Štyri typy košieľ

Na košeľu sa pozeráme ako na takú istú súčasť vášho outdoorového vybavenia, akými sú napríklad vrchná bunda alebo páperové odevy, materiál a funkcie preto vyberáme podľa druhu aktivity, na ktorú ju budete nosiť. To znamená, že od košele Fjällräven môžete očakávať skutočne veľa.

Všetky naše košele sú vyrobené tak, aby vydržali veľa rokov aktívneho nosenia. Sú vybavené prekrývajúcimi sa spojmi a dvojitým prešívaním, gombíky sú našité pevne, aby vydržali aj necitlivé zaobchádzanie. Množstvo modelov má pod rukávmi, po bokoch alebo na chrbte ventilačné otvory. Viacero vreciek je vyhotovených zo sieťoviny, takže košeľa bude chladiť a bude sa príjemne nosiť aj vtedy, keď ste aktívni.

Aby sme vám zjednodušili výber, rozdelili sme našu ponuku košieľ do viacerých hlavných kategórií podľa spôsobu ich používania:

Košele Trekking a outdoor

V tejto časti nájdete naše najodolnejšie košele určené na aktívne používanie v prírode. Sú tu košele vyrobené z bavlny a bambusu, spevnené a s výbornou priedušnosťou, ako aj košele vyrobené z rýchloschnúceho strečového materiálu, určené na intenzívnejšie outdoorové aktivity. V tejto kategórii nájdete aj pohodlné modely vyrobené z mäkkého fleecu, ktorý odvádza vlhkosť, a preto sa ideálne nosia ako stredná vrstva.

Košele Travel

Naše cestovné košele sa výborne hodia na dobrodružstvá pod páliacim slnkom aj na teplé letné dni. Sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý dobre dýcha, sú chladivé a zároveň chránia pred UV žiarením. Ich ďalšou praktickou vlastnosťou je nízka hmotnosť, takže vo vašej batožine zaberú málo miesta, a sú prakticky úplne nekrčivé.

Košele Forest

Sfarbenie týchto košieľ vám pomôže splynúť s prírodou. V tejto kolekcii nájdete pevné bavlnené košele, rýchloschnúce košele vyrobené z funkčného materiálu a teplé košele vyrobené zo zmesi bavlny. Skvelé na rybačku, poľovačku, pozorovanie vtákov a iné aktivity v lese.

Košele Everyday

Tí z vás, pre ktorých je dôležitá trvanlivosť a funkčnosť outdoorovej košele, vyžadujú trochu viac aj od košieľ na každý deň. Preto sme pripravili kolekciu pohodlných, praktických košieľ vyrobených z vysokokvalitného materiálu. Naše košele Everyday Outdoor sú rovnako pohodlné na nosenie do práce aj na voľnočasové aktivity.