Hľadať produkt:

article

Päť chýb na safari

Takže konečne ste na vašom vysnívanom výlete. Už sa neviete dočkať, že uvidíte zvieratá z veľkej päťky: slona, leoparda, byvola, nosorožca a leva. Jediná jednoduchá chyba však môže pokaziť celý výlet a zmeniť vysnívaný výlet na nočnú moru. Nižšie uvádzame päť základných chýb, ktoré ľudia podľa našich zistení robia:

1. Móda

Zabalenie módneho oblečenia so silnými farbami. Možno zistíte, že takéto oblečenie nielenže priláka zvieratá, ale špina a prach na ňom budú veľmi viditeľné. Namiesto toho si vyberte typické farby z kolekcie Fjällräven Travel, napr. kaki, hnedú a olivovú.

2. Počasie

Zabudnutie teplého oblečenia. Ako určite predpokladáte, slnko môže byť počas dňa naozaj silné. Večer a v noci však teplota klesne. Ak si nezabalíte niečo teplé, bude vám zima a budete podráždení. Zabaľte si fleesovú bundu a/alebo bundu Safari Jacket, bude vám teplo a budete spokojní. A budete mať oveľa lepšiu náladu.

3. Ochrana pred UV žiarením

Zabudnutie klobúka. Klobúk je na safari na ochranu pred silným africkým slnkom absolútne nevyhnutný. V žiadnom prípade neodchádzajte z domu bez neho. Je to také dôležité, že sa oplatí zopakovať to; neodchádzajte z domu bez neho!

4. Batožina

Zbalenie polovice šatníka. Nebudete potrebovať viac ako 3 funkčné košele. Bambusové košele alebo košele vyrobené z materiálu Micro Travel značky Fjällräven sa na safari perfektne hodia. Pridajte k tomu dvoje odzipsovacie nohavice z materiálu Micro Travel a budete mať šortky aj nohavice. Pridajte k tomu fleesovú bundu a bundu alebo vestu na safari a všetko hravo odnesiete. Určite nechcete so sebou nosiť nemotornú a ťažkú batožinu len preto, že ste si zbalili všetky nohavice a topy.

5. Topánky

Zbalenie ťažkých turistických topánok. Ak na safari nebudete chodiť, môžete vaše najťažšie topánky pokojne nechať doma. Namiesto nich si zoberte ľahké turistické topánky.

Aby ste obdržali svoju zásielku pred Vianocami, objednajte v rámci: 2015-12-17T15:00 Predĺžené obdobie vrátenia vianočných objednávok do 15. januára 2016 pre objednávky uskutočnené od 20. novembra do 31. decembra 2015