Hľadať produkt:

Kolekcia Numbers

Kolekcia odevov s mimoriadne dlhou životnosťou a nízkym dopadom na životné prostredie

V ranných začiatkoch fungovania spoločnosti Fjällrävenboli všetky naše výrobky očíslované. Kolekcia Numbers obnovila túto tradíciu a každý výrobok zo série je pomenovaný podľa toho, koľko mal pred sebou predchodcov.

Napríklad bunda Jacket No.68 je najnovší model radu dlhých funkčných a odolných outdoorových búnd od spoločnosti Fjällräven, zatiaľ čo nohavice Gaiter Trousers No.1 sú prvé nohavice svojho druhu s inovatívnymi návlekmi.

Udržateľný systém

Všetky odevy z kolekcie Numbers boli navrhnuté na systémové používanie a môžu byť kombinované s ostatnými odevmi, a dokážu sa prispôsobiť pre rôzne použitie, ročné obdobia a klimatické podmienky.

Kolekcia stavia na 50-ročných skúsenostiach spoločnosti Fjällräven v oblasti navrhovania funkčného a odolného outdoorového oblečenia a vybavenia. Jednou z našich hlavných priorít je udržateľnosť a preto všetky naše odevy sú navrhnuté tak, aby mali mimoriadne dlhú životnosť a nízky dopad na životné prostredie Z tohto dôvodu používame G-1000® Eco, odolný materiál vyrobený z recyklovaného polyesteru a organickej bavlny.

Extra zosilnenia v exponovaných miestach pomáhajú zvýšiť životnosť každého odevu. Každý výrobok je starostlivo navrhnutý a skonštruovaný tak, aby aj po rokoch používania bolo možné opotrebované časti nahradiť za nové, čím sa tiež zvyšuje životnosť odevu.

Náš záväzok pre dosahovanie udržateľnosti znamená, že výrobky v rámci celej kolekcie Numbersobsahujú časti vyrobené z regenerovanej kože, ktorú dodáva švédska továreň spoločnostiFjällräven. Každý diel kože spracovanej na rastlinnej báze sa môže líšiť farbou a vzhľadom, vďaka čomu je každý odev z kolekcie Numbers jedinečný.

Výroba kolekcie Numbers sa v drvivej väčšine vykonáva u niekoľkých starostlivo vybraných dodávateľov v Európe. Vďaka tomu sa nielen znižuje úroveň nevyhnutnej dopravy a teda aj dopad na životné prostredie, ale vďaka tomu tiež môžeme zabezpečiť, že je každý proces vykonaný na tej najvyššej úrovni.

Výsledkom toho všetkého je kolekcia odolného a nadčasového oblečenia, ktoré bude svojho majiteľa dlhé roky sprevádzať na nespočetných dobrodružstvách.

Nenašli sa žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.