Hľadať produkt:

Dôležité detaily

Netreba zdôrazňovať, že stany by mali byť odolné a vydržať všetky typy počasia – ale sú to starostlivo vybrané, funkčné detaily, vďaka ktorým budete váš domov v prírode milovať. Navrhovaniu detailov a funkčných riešení venujeme minimálne toľko starostlivosti ako celkovému návrhu a výberu materiálu, tyčiek atď. Tu je niekoľko funkcií, vďaka ktorým sú naše stany také obľúbené:

Úchytky do zeme Vďaka nastaviteľným úchytkám do zeme sa stan ľahko stavia v každom počasí. Ľahká manipulácia dokonca aj v rukaviciach.

Farebné odlíšenie Tyčky rozdielnej veľkosti sú farebne rozlíšené. Rukáv má rovnakú farbu ako správna tyčka, vďaka čomu je použitie správnej tyčky so správnym rukávom úplne jednoduché.

Hliníkové tyčky Pevné, ľahké tyčky s elastickými silikónovými šnúrkami, ktoré vydržia chlad.

Kotviace lanká Kotviace lanká vyrobené z polyesteru s hrúbkou 2 mm sú strategicky rozmiestnené po celom obvode stanu. Naše kotviace lanká sú upletené z reflexného vlákna, preto ich v tme ľahko zbadáte. Vďaka inteligentnej spojke možno lanko utiahnuť jednou rukou, dokonca aj vtedy, keď máte na rukách rukavice.

Kryté spoje Všetky stany Fjällräven majú kryté spoje, aby vydržali aj nápor veľmi silného vetra. To znamená, že spoj prechádza cez štyri vrstvy látky, aby sa zaručila maximálna trvácnosť a odolnosť voči vode.

Silné nite Aby sme dokázali zaručiť pevnosť, používame syntetické nite potiahnuté bavlnou, ktoré pri zvlhnutí napučia, vďaka čomu sú spoje stanu v daždi odolné proti vode.

Ventilácia Veľké ventilačné otvory poskytujú maximálnu cirkuláciu vzduchu. Všetky vetracie otvory a väčšina vstupných otvorov sú vybavené sieťkou proti komárom.

Prichytávanie Nordic Style Vrchná plachta a vnútorný stan všetkých stanov Fjällräven sú navzájom prichytené a v prípade potreby ich možno ľahko oddeliť. Vrchná plachta môže poslúžiť ako prístrešok počas prestávky v zlom počasí. A počas horúcich, suchých nocí môže vnútorný stan stáť osamote z dôvodu plnej ventilácie a zároveň vás chráni pred komármi a iným hmyzom.

Vak v tvare V Kompresný vak, ktorom sa stan prenáša, má tvar písmena V, vďaka čomu sa ľahko balí a zaberá málo miesta.