Hľadať produkt:

Nohavicami

Outdoorové nohavice majú náročnú úlohu. Majú vás chrániť a zabraňovať opotrebovaniu ostrejšími hranami prírody. Mali by vás chladiť a byť pohodlné, keď teplota stúpne, a udržať vás v suchu, kým si oblečiete pršiplášť. Keď teplota klesne, mali by byť dostatočne voľné, aby ste si mohli pod ne obliecť základnú vrstvu. A aby toho nebolo dosť, mali by byť aj pohodlné – a aj dobre sedieť.

Veľa času trávime tým, aby sme vyvinuli nohavice, ktoré splnia všetky tieto požiadavky, ktoré na ne kladieme my i vy, ktorí ich budete nosiť vo voľnej prírode. Niekoľko našich novších modelov vyhralo ceny na výstavách a v produktových testoch rôznych časopisov. Sme hrdí na to, že naše nohavice sú uznávané, ale je pre nás odmenou vidieť, že naše nápady prežili test času. Niekoľko klasických modelov ako napr. Vidda, ktoré sa predávajú už od roku 1999, stále obľubujú horskí turisti.

V ponuke máme nohavice na turistiku a iné outdoorové aktivity ako napr. cestovanie, poľovačka, iné lesné aktivity aj na každodenné nosenie.