Hľadať produkt:

Vrchné bundy

Funkciou vrchnej bundy je chrániť vás pred vetrom, dažďom a vonkajšími vplyvmi. Mala by tiež vytvoriť celok s vašimi ostatnými vrstvami oblečenia na odvádzanie vlhkosti. Fjällräven vyrába vrchné bundy z troch rozdielnych materiálov:

G-1000 Trvácne, priedušné a nastaviteľné
Hydratic a Eco-Shell:
 Odolné proti vode a vetru a priedušné 
Micro Travel:
 Ľahké, priedušné a rýchloschnúce

G-1000 Trvácne, priedušné a nastaviteľné

Príliš často sa stáva, že si oblečieme vrchné bundy, ktoré sú odolné proti vode, dokonca aj vtedy, keď vonku takmer neprší. Jedným z dôvodov môže byť to, že veľa ľudí preceňuje priedušnosť a odolnosť membránových odevov. Iste, tieto odevy poskytujú ventiláciu a ochranu pred ostrými hranami prírody. Ale tieto viacvrstvové materiály odolné proti vode sa ani zďaleka nepribližujú priedušnosti a odolnosti, ktorú vám poskytne materiál G-1000.

G-1000 je odolný voči vetru a vode a možno ho nosiť po celý rok. Vynikajúca priedušnosť znamená efektívne odvádzanie vlhkosti z tela, čo znižuje riziko, že vás základná vrstva bude chladiť. Vďaka tomuto je G-1000 je skvelou voľbou na turistiku, lyžovanie a iné aktívne outdoorové aktivity. Ochranné vlastnosti materiálu môžete veľmi jednoducho zlepšiť pridaním vosku Greenland Wax.

Ak hľadáte odolnú, priedušnú vrchnú bundu, ktorá je schopná zvládnuť aj náročné vplyvy, je G-1000 tou najlepšou voľbou.

Vrchná bunda vyrobená z materiálov Hydratic a Eco-Shell

Bundy vyrobené z materiálov Hydratic a Eco-Shell vás udržia v suchu, teple a pohodlí aj v tom najvytrvalejšom daždi a ochránia vás aj pred vetrom, ktorý by inak vytiahol z vášho tela dôležité teplo. Tieto viacvrstvové materiály sa stali také obľúbené na outdoorové aktivity, pretože odvádzajú vlhkosť tela cez mikroskopicky malé póry. Tieto póry sú menšie ako kvapka vody ale väčšie ako para, takže vlhkosť sa pretlačí von bez toho, aby sa dážď dostal dnu. Ventilačné otvory, vrecká zo sieťoviny a komínový golier tiež pomáhajú pri tom, aby tieto odevy dýchali.

Ak hľadáte úplnú ochranu pred lejakom bez toho, aby ste boli pri rôznych aktivitách mokrí od potu, vrchné bundy vyrobené z materiálov Hydratic a Eco-Shell sú pre vás tou najlepšou voľbou.

Vrchné bundy vyrobené z materiálu Micro Travel

Tieto bundy sú určené na používanie na jar a v lete a hodia sa aj na Safari a iné dobrodružstvá v teplejšom podnebí. Bundy vyrobené z materiálu Micro Travel sú chladivé, rýchloschnúce a poskytujú ochranu pred UV žiarením. Sú viac-menej nekrčivé, ľahké a vo vašom kufri zaberú iba málo miesta. Život vám uľahčí množstvo praktických vreciek a iných funkcií.

Ak chcete byť pri vašom dobrodružstve v chlade, vrchná bunda vyrobená z materiálu Micro Travel (MT) je tou najlepšou voľbou.

Products found: 6 Show: All
 1. Skogsö Jacket

  Skogsö Jacket

  Outdoorová bunda s dĺžkou po bedrá vyrobená z materiálu G-1000 Lite s kapucňou a ramenami ...
  239,95 €
  Viac
 2. Skogsö Jacket W

  Skogsö Jacket W

  Pohodlná outdoorová bunda z materiálu G-1000 Lite s ramenným dielom z materiálu G-1000. Pe...
  239,95 €
  Viac
 3. Keb Eco-Shell Jacket

  Keb Eco-Shell Jacket

  Vysoko funkčná trojvrstvová vrchná bunda zo strečového materiálu Eco-Shell. Minimalistický...
  499,95 €
  Viac
 4. Keb Eco-Shell Jacket W

  Keb Eco-Shell Jacket W

  Vysoko funkčná trojvrstvová vrchná bunda zo strečového materiálu Eco-Shell. Minimalistický...
  499,95 €
  Viac
 5. Travellers Jacket

  Travellers Jacket

  Viacúčelová cestovná bunda vyrobená z materiálu G-1000 Lite Eco. Mnoho praktických vreciek...
  254,95 €
  Viac
 6. Travellers Jacket W

  Travellers Jacket W

  Viacúčelová cestovná bunda s dlhým širším strihom z materiálu G-1000 Lite Eco. Odopínateľn...
  254,95 €
  Viac