Hľadať produkt:

Náš záväzok týkajúci sa peria

Spoločnosť Fjällräven sa venuje výrobe produktov z páperia už viac ako 40 rokov. Po celom svete sme známi aj tým, že používame jedine páperie tej najvyššej kvality. Keď si od spoločnosti Fjällräven kúpite výrobok obsahujúci páperie, môžete si byť na 100 % istí, že použité páperie je výsledkom procesu, ktorý kladie dôraz na najlepšou možnú starostlivosť o pohodu vtákov.

100 % sledovateľnosť

Začiatkom roka 2009 začala spoločnosť Fjällräven vyvíjať prísne postupy a smernice týkajúce sa zaobchádzania s páperím. Dnes máme k dispozícii jeden z najtransparentnejších reťazcov výroby, kde je naše páperie 100 % sledovateľné - od novovyliahnutých húsat, až po finálnu výrobu páperia. To je aj dôvod, prečo sme od švédskej asociácie Animal Welfare Sweden dostali v roku 2010 čestné uznanie za naše postupy pri spracovaní páperia.

Eticky vyrábané páperie najvyššej kvality

Páperie používané vo výrobkoch Fjällräven je vedľajším produktom pri výrobe potravín. Základným princípom našej práce je zabezpečiť, aby mali vtáky čo najlepšie životné podmienky, a že všetci naši partneri budú zdieľať svoje postoje týkajúce sa zodpovedného zaobchádzania so zvieratami. Blahobyt vtákov je najdôležitejším bodom našich pravidiel spracovania páperia – a našou druhou prioritou je to, že sa v našich produktoch používa jedine kvalitné páperie. Aby bolo zabezpečené, že páperie Fjällräven nebude nikdy zmiešané s páperím z iných zdrojov, toto sa prepravuje v uzavretých vreciach, ktoré sú v rôznych fázach výrobného procesu opakovane kontrolované a testované.

Tu nájdete kolekciu filmov, článkov a obrázkov, ktoré vám prezradia viac o našich pravidlách spracovania páperia a o krokoch, ktoré podnikáme na ich dodržiavanie.

Pozrite si náš proces výroby páperia krok za krokom
Od upozornenia až po čestné uznanie