Hľadať produkt:

G-1000

Jeden z najlepších outdoorových materiálov na svete

G-1000 je vlastný odolný a všestranný materiál spoločnosti Fjällräven, ktorý predstavuje dobre osvedčenú outdoorovú klasiku, ktorá vás pripraví na všetky typy dobrodružstiev v každom podnebí po celý rok - od trópov po polárne oblasti. Husto tkaný materiál (65 % polyester a 35 % bavlna najvyššej kvality) je ošetrený voskom Greenland Wax. Vďaka tejto kombinácii je materiál G-1000 jedným z najlepších outdoorových materiálov s množstvom dobrých vlastností.

• Odolnosť Materiál G-1000 je veľmi odolný voči vode a v kombinácii s nízkou hmotnosťou je ideálnou voľbou pre odevy na cesty alebo do prírody.

Vodoodolnosť Vosk Greenland Wax zabezpečuje veľkú odolnosť odevov z materiálu G-1000 voči dažďu a vlhkosti. To znamená, že ich môžete používať v prípade krátkych prehánok. Ak keď materiál zmokne, rýchlo sa vysuší.

• Odolnosť voči vetru Husto tkaný materiál G-1000 zabezpečuje takmer úplnú odolnosť voči vetru. Po naimpregnovaní voskom Greenland Wax je zabezpečená úplná ochrana pred chladným vetrom.

• Priedušnosť Jednou z najzaujímavejších vlastností materiálu G-1000 je jeho vynikajúca priedušnosť – efektívne odvádza vlhkosť z tela, čo je praktické najmä pri vykonávaní namáhavých aktivít.

Ochrana pred UV žiarením Tento materiál zabezpečuje takmer 100 % ochranu pred ultrafialovým slnečným žiarením (UVA a UVB) a vďaka tomu znižuje riziko spálenia na slnku.

Ochrana pred komármiHusto tkaný charakter zabezpečuje ochranu pokožky pred komármi a iným lietajúcim hmyzom, čo je praktické v horách, v lese alebo na cestách v horúcom podnebí. (Materiál G-1000 poskytuje ochranu pred komármi.)

S ochranou, akú potrebujete

Pomocou vosku Greenland Wax si funkčnosť svojho odevu z materiálu G-1000 môžete prispôsobiť. Väčšie množstvo vosku zabezpečí väčšiu hustotu a odolnosť materiálu voči počasiu a zvyšuje tiež jeho trvácnosť a životnosť.  Menej vosku zabezpečí väčšiu priedušnosť a zabráni prehriatiu.

Prečítajte si ďalšie informácie o voskovaní a starostlivosti o odevy z materiálu G-1000.

Products found: 3 Show: All
 1. G-1000 je často lepšia voľba

  G-1000 je často lepšia voľba

  Veľa ľudí si oblečie technickú bundu odolnú proti vode bez prílišného premýšľania. Read more »
 2. Štyri typy nohavíc

  Štyri typy nohavíc

  G-1000 je vlastný odolný a všestranný materiál Fjällräven, ktorý predstavuje dobre... Read more »
 3. Zrod outdoorovej klasiky

  Zrod outdoorovej klasiky

  V šesťdesiatych rokoch minulého storočia nebolo outdoorové oblečenie také funkčné ako dnes. Read more »
 
Aby ste obdržali svoju zásielku pred Vianocami, objednajte v rámci: 2015-12-17T15:00 Predĺžené obdobie vrátenia vianočných objednávok do 15. januára 2016 pre objednávky uskutočnené od 20. novembra do 31. decembra 2015