Hľadať produkt:

Materiály

Funkčné, trvácne a nadčasové

Veľa materiálov vyvíjame sami, buď v našich závodoch, alebo v spolupráci s našimi partnermi. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti outdoorového vybavenia veríme, že vieme, čo je potrebné na výrobu trvácnych, funkčných materiálov. Tieto skúsenosti nám slúžia ako základ vývoja našich produktov – znalosti o produktoch samotných a ich použití.

Trvácnosť, naša najzákladnejšia požiadavka

Jednu základnú požiadavku však kladieme vyššie ako všetky ostatné – aby naše materiály dlhodobo vydržali ťažkú námahu. Našou filozofiou je, aby vás naše oblečenie a vybavenie sprevádzalo veľa rokov, aby sa opakovane testovalo a nikdy nesklamalo vaše očakávania a požiadavky, aby sa jedného dňa mohlo stať obľúbeným oblečením vašich vnúčat. To je dôvod, prečo mnoho ľudí nazýva naše vybavenie „generačné produkty“, názov, ktorý s radosťou prijímame.

Rozdielne typy materiálov

Aby sme dokázali splniť rozdielne požiadavky, používame rozdielne typy materiálov – všetky sme navrhli špeciálne na outdoorové použitie. Na tejto stránke si môžete prečítať viac o našich materiáloch a ich špecifických vlastnostiach. Od trvácneho, prispôsobivého G-1000 a chladného, rýchloschnúceho Micro Travel až po náš vysokokvalitný, páperový a legendárny Vinylon F.