Hľadať produkt:

Náš prísľub, týkajúci sa výrobkov

S výrobkami spoločnosti Fjällräven si môžete užívať prírodu bez toho, aby ste sa museli obávať o svoje vybavenie. Náš prísľub, týkajúci sa výrobkov, sa zakladá na šiestich dôležitých princípoch – a to je to, čo môžete očakávať, keď si kupujete niečo od nás.

Funkčnosť

Fjällräven má množstvo skúseností s výrobou funkčného vybavenia pre všetky typy aktivít v prírode. Medzi prvými sme testovali naše výrobky v rozličných klimatických zónach od Grónska až po vlhké dažďové pralesy Brazílie. Vetracie otvory, umiestnenie vreciek, výber materiálu – to všetko je založené na dlhoročných skúsenostiach a dôkladných testoch v rozmanitých podmienkach.

Trvácnosť

Keď si kúpite niečo od spoločnosti Fjällräven, môžete mať istotu, že si veľmi dlhý čas nebudete musieť kúpiť náhradu. Johan Skullman, ktorý je zodpovedný za testovanie, vedie skupinu, ktorá vystavuje všetky naše výrobky v priebehu pár mesiacov väčšiemu namáhaniu, ako ktokoľvek iný v priebehu dlhých rokov.

Dlhá životnosť závisí od mnohých faktorov – skúseností s výrobou, výberu špičkových materiálov a zostavovania výrobkov, ako aj od prísnej kontroly kvality v celom výrobnom reťazci.

Nadčasovosť

Pri vývoji výrobkov postupujeme tak, aby sme ich mohli používať a mať radi, a to celé roky bez toho, aby sa nám zunovali. Namiesto sledovania trendov sa úplne zameriavame na funkčnosť a naše návrhy sú jednoduché a nadčasové. Vzhľad výrobkov vždy vychádza z praktického používania, ktoré je nakoniec dôležitejšie, keď ide o aktivity v prírode.

Spoľahlivosť

Naše vybavenie by malo byť vhodné na používanie v situáciách, kedy nie je priestor na chyby. Preto sa usilujeme vyberať materiály a riešenia, ktorých výsledkom je bezpečný a spoľahlivý výrobok. To je tiež dôvod, prečo všetky naše výrobky pred uvedením na trh testujú, opotrebúvajú a používajú skúsené testovacie skupiny.

Robíme aj rôzne testy v textilnom laboratóriu na overenie trvácnosti, pevnosti a množstva ďalších vlastností, aby sme si boli úplne istí, že všetky jednotlivé súčasti si udržiavajú rovnako vysokú úroveň technickej kvality.

Príjemné používanie

S našimi výrobkami by sa po oboznámení so spôsobom ich používania malo jednoducho narábať. Nezáleží na tom, aká rafinovaná je funkčnosť našich výrobkov, pokiaľ sa ťažko používajú na exponovaných miestach alebo v drsnom počasí. Preto sú napríklad naše stany nielen stabilné, ale sa aj jednoducho stavajú, keď vás prichytí náhla búrka. 

Všestrannosť

Jedným z dôvodov na trávenie času v úžasnej prírode je neuveriteľná rozmanitosť, ktorú ponúka. Jeden deň kvíli víchrica, na druhý svieti z blankytnej modrej oblohy slnko. Všestrannosť prírody sa prejavuje aj v našich výrobkoch, ktoré navrhujeme tak, aby fungovali v rôznych klimatických podmienkach
a pri širokej škále činností.

Napríklad náš odolný materiál g-1000 možno upraviť pomocou vosku Greenland Wax, aby sa oblečenie mohlo používať v chladných klimatických podmienkach, aj tropických prostrediach. Naše batohy možno úplne upraviť tak, aby ich mohli jednoducho používať a pohodlne si prispôsobovať rôzni používatelia. Odnímateľné vrchné kryty, ktoré sa pri chôdzi zdvojujú ako pásové vrecká, alebo nohavice s možnosťou odzipsovania sú ďalšími príkladmi dizajnových riešení, ktoré prispievajú
k použiteľnosti v mnohých situáciách.