Hľadať produkt:

Všetky cesty vedú do Fjällräven

Na rozdiel od iných značiek poľovníckej výbavy máme mimoriadne dlhé skúsenosti v oblasti turistiky, prežívania v prírode, vo vysokohorských podmienkach a v divočine. Ako poľovník si v celom sortimente produktov značky Fjällräven prídete na svoje. 

 A na rozdiel od iných spoločností, ktoré sa zaoberajú pobytom v prírode, my sami sme poľovníkmi. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, no naše vlastné skúsenosti z poľovačiek využívame pri vývoji tichého a teplého vybavenia, ktoré vyhovuje špecifickým požiadavkám - na postriežke, pri sledovaní zveri alebo pri vychutnávaní obeda.  

Fjällräven je švédska spoločnosť, ktorá vyvíja vybavenie do škandinávskych podmienok už od roku 1960. Poľovať sa však dá množstvom spôsobov, v závislosti od toho, v ktorom kúte sveta ste. No rovnako ako pri turistike, si so sebou nesieme švédske zvyklosti, pretože si myslíme, že fungujú na celom svete. 

A bez ohľadu na to, kde ste, je niekoľko základných potrieb, ktoré sú rovnaké pre všetky formy pobytu vo voľnej prírode. Funkčnosť. Trvácnosť. Spoľahlivosť. Nadčasovosť. Teplo. Priedušnosť. Štýl. Udržateľnosť. 

A v týchto oblastiach sme odborníkmi. 

Aby ste obdržali svoju zásielku pred Vianocami, objednajte v rámci: 2015-12-17T15:00 Predĺžené obdobie vrátenia vianočných objednávok do 15. januára 2016 pre objednávky uskutočnené od 20. novembra do 31. decembra 2015